Tavan Döşemesi Kaplama

 • Otomobilinizin tavan döşemesinde kullanılan kumaşların laminesindeki süngerler zaman içerisinde çürüyerek kumaşından ayrılması sonucunda tavan kumaşı sarkma problemi gerçekleşmektedir. 
 • Hiçbir şekilde bu sarkan kumaşlar birdaha kullanılamamaktadır.( çürüyen süngerlerinden temizlense dahi kumaş ince bir halde kaldığı için yapıştırıcıyı dış yüzeye geçirmektedir.)
 • Aracınızın tavan döşemesi sökülerek kumaş ve çürümüş süngerinden temizlenir.
 • Bize özel yapıştırma tekniği kullanılarak yeni tavan döşeme kumaşı ile kaplanarak montajı gerçekleştirilir.
 • Aracınız birdaha böyle bir problemle karşılaşmamaktadır.
 1. Öncelikle tecrübe: aracınızın tavan döşemesi sökülüp, işlem yapılıp daha sonra montajı yapılacaktır. lütfen aracınızın aynı marka ve modelini daha önce tecrübe etmemiş kişilere işlem yaptırmayınız. bu konudaki hatalar tavan parçalarınızın kırılmasına, tavan direklerinin tam oturmamasına, orta direklerdeki emniyetkemeri ayarlarının bozulmasına, tavan tesisatınızın arızalanmasına, tavan döşemesinin kırılmasına ( özellikle jetta, passat, 307 vb.) sebep olmaktadır.
 2. Tavan döşemesinin çürümüş olan rüngerinden temizlenmesi: Tam ve doğru şekilde temizlenmeyen tavan döşemesi, yapışkanın tam olarak etkili olamamasına sebep olmakta ve tavan döşemesinin kısa bir süre sonra tekrardan sarkmasına sebep olmaktadır.
 3. Kullanılan yapıştırıcı: Piyasada birçok yapıştırıcı bulunmaktadır. Bu yapıştırıcıların kalitesi fiyatı ile doğru orantılıdadır. yani ucuz yapıştırıcılar fiyatı aşağıya çekmekte kaliteli olan yapıştırıcılar maliyeti arttırmaktadır. Biz bu yüzden yaptığımız işlemlerimize garanti vermekte ve bununla gurur duymaktayız.
 4.  Kullanılan yeni tavan döşemesi kumaşı: Piyasadaki kumaşların kalitesini müşterimiz tabiki anlayamamaktadır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken kısım kumaşın görünen yüzü değil kumaşın laminasyonudur. yapıştırma ve alev lamine olarak iki çeşit kumaş laminasyonu bulunmaktadır.  Alev laminasyon 1. kalite, yapıştırma lamine 2.kalitedir. biz tabiki alev laminasyonlu kumaşları kullanmaktayız.
 5. Yapıştırma tekniği: tavan kumaşı yapıştırılırken 250ml yapıştırıcı kullanılarakta işlem gerçekleştirilebilir 1000ml yapıştırıcı kullanılarakta. yapıştırıcının kuruma süresi göz önüne alarak ta işlem gerçekleştirile bilir, ya da almayarakta. bu işlem tamamen tecrübeye dayanmaktadır. Bu işlem  yeni kaplanan tavan kumaşının tekrardan sarkmasına sebep olmaktadır. biz kendi geliştirdiğimiz tekniğimize güveniyoruz.
 6. Tavan kumaşı yenileme işleminden sonra işlemi gerçekleştirdiğimiz tarihi not ederek garanti vermekteyiz.

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.