Hakkımızda

Hakkımızda

 

VİZYONUMUZ : Müşteri beklentilerini doğru şekilde analiz edip karşılayan , gurur duyulan lider araç temizlik , bakım ve koruma hizmet  şirketi olmak...

 

MİSYONUMUZ : Uzmanlaştığımız tüm otomobil hizmetlerinde sektörün ulaştığı en üst düzeyde , güvenilir , müşteri beğenisini ilke edinmiş , kaliteyi ön planda tutan , mümkün olan en düşük  fiyatlar   ve  mevcut olan en kaliteli  ürünler ile müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

 

HAKKIMIZDA : Edirne Keşan Kipa Avm de 2017 yılında faliyetine başlamış olan işletmemiz otomobil temizlik , bakım ve boya koruma sistemleri ile müşterilerine hizmet etmeye başlamıştır. 

İşletmemizin kurucusu 15 yıldır otomobil temizlik ve boya koruma sistemlerinde ülkemizde tanınmış markalarda , yetkili  servislerde ve  küçük bütçe ile kurulan  işletmelerde çalışmıştır. Sektördeki bilgi birikimi bayilik sistemi ile çalışan markaların  belirli bir potansiyel müteriye hitap ettiğini fark etmiştir. Amacının markalaşma olmaktan ziyade otomobili olan herkesin hizmet alabileceği müşteri beğenisini ilke edinmiş , kaliteli hizmeti mümkün olan en uygun fiyat ile sunmak olan bir şirket kurma  hayali  kurmuştur. İşte bu  hayalin adıdır  Markasızlar.   02.01.2017 tarihinde bu hayalini bir adım öteye taşıyarak işletme müdürü görevinde bulunduğu firmanın sahibi olarak başlamıştır. 

Kurulduğu ilk günlerden bu yana müşterilerinin her türlü  isteğine kulak veren işletmemiz  hizmetlerini geliştirmeye başlamış bu neden ile cam filmi ve oto döşeme hizmetlerini bünyesine katmıştır. Hizmet kalitesinin en üst seviyelere çıkarmak için teklonojiyi yakından takip ediyor , yurt içi ve yurt dışındaki yenilikleri inceliyor, kullanılan ekipmanlar ve ürünleri araştırıyoruz.İşletmemiz  hizmetlerimizin  en makul fiyatlı ve kaliteli olması için bayilik sistemi ile çalışmak yerine  piyasa araştırması yapıp fiyat performans ürünlerini bulup profosyonel işçilik ile birletirip müşterilerinin beğenisine sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Ükemizde satışı yapılan ürünlerin garantisini uygulayan firma tarafından veridiği için  ürünlerin ücretsiz tanıtımını yapmak yerine kendi garanti kartlarımız ile satışa sunuyoruz. Kullandığımız ürünlerin bir kısmını üretmek yada ürettirmek adına kapsamlı araştırmalar yapıyoruz. Marka olabilmek yerine hakkı ile hizmet verebilen firma olmaya çalışıyoruz. 

 

Amacımız en iyi çözümü sunmak

Siz değerli müşterilerimizin kaliteli hizmetlerlere   uygun fiyatlarla ulaşabilmesi için çalışıyoruz...

Arzu ettiğiniz ürün yada hizmetlerere her an ulaşabilmeniz adına kendimizi size  göre ayarlıyoruz.

Aracınızı en iyi şekilde yenileyip  koruyabilmek adına ürün , hizmet , ekipman ve işletmemizi sürekli yeniliyoruz...